Wet n Wild Mega Serisinden Last MochaLicious Ruj..

Wet n Wild ruj serisinden Sand Storm rengini çok sevip hatta bayılınca Anneler Günü indirimden 6.5 TL.’ye Wet n Wild MochaLicious ruju da kaçırmayarak aldım. Bu serinin hakikaten yapısı çok değişmiş, Wet n Wild rujlar harika, kolay sürülen ve oldukça da kalıcı rujlar haline gelmişler. Bu seri mega last serisi ve seride dudakları kurutmayan ama yine de dudakta mat duran yapıları ile şahane rujlar var.

Wet n Wild Mega Last Mocha Licious Lipstick
Wet n Wild Mega Last MochaLicious Ruj

Sand Storm kahvelik içeren bir nude tonu iken, MochaLicious pembemsi, mürdüm alt tonlar içeren bir renk. İçinde kahvelik de var pembelik de. Kahve tonları, gül kuruları içeren bütün renkler doğal olarak favorim olduğu için bu ruju da çok severek kullanacağımı düşünmüştüm ve düşündüğüm gibi de oldu.

 

Wet n Wild Mega Last Mocha Licious Lipstick..
Wet n Wild Mega Last MochaLicious Ruj

Saçma ambalajı hariç çok güzel bir seri ve serinin neredeyse her rengi ayrı şahane. Wet n Wild’ın rujların hakikaten saçma ambalajlarını acilen değiştirmesi lazım bence, kesinlikle çantada taşımak, hele hele öylesine çantanın içine atmak mümkün değil. Sakın denemeyin bile açılır ve her yeri boyar.

Wet n Wild Mega Last Mocha Licious Lipstick
Wet n Wild Mega Last MochaLicious Ruj

Wet n Wild ruj benim dudağımda tam da bu şekilde duruyor. Duruşunu çok seviyorum, wet n wild rujların uzun süre kalıcı olmasını seviyorum, dudağımı deli gibi kurutmamasını seviyorum, fiyatını daha da çok seviyorum, daha ne olsun. Hele de indirim falan olunca o fiyata tadından yenmiyor. Ben önümüzdeki ilk indirimde bir kaç Wet n wild ruj daha almayı düşünüyorum.

Sizin favori WnW rujunuz nedir??
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1977 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir