Wet n Wild Nutty-Noisette Far İncelemesi

Wet n Wild Nutty-Noisette Far İncelemesi

Göz makyajında far olmazsa olmazım. Yağlı göz kapaklarım var, bu yüzden far seçimim de dikkatli olmak zorundayım.

Birde üzerine hızlı makyaj yapmak zorunda kaldığım günler olunca, sür çık olarak kullanabileceğim far seçimlerim çok önemli.

wet-n-wild-nutty-Noisette

Wet n Wild Nutty-Noisette Far tam bir sür çık rengi. Fırçayla karıştırma yaptığınızda göz kapağınızda, harika ışık oyunları elde edebiliyorsunuz.

Renk olarak kahve bakır arasında. Özellikle benim gibi ela veya kahve gözlerde harika durduğunu söylemek isterim. Minicik bir ambalajı var. Ancak bu minicik boydaki Wet n Wild Nutty-Noisette Far sizi çok uzun süre idare edebiliyor.

wet-n-wild-nutty-Noisette-ışıkta-çekim

Klasik tozutma problemine gelirsek, çok fazla yaşamıyorum. Göz altlarına dökülmesi yok. Yapı olarak kremsi bir far olmasa da, sürüldüğünde kremsi bir yapıya kavuşuyor. Altına baz bile uygulamasam, benim yağlı göz kapaklarımda tüm gün idare edebiliyor. Çizgilenme veya silinme yapmıyor.

wet-n-wild-nutty-Noisette-normal-ışıkta-çekim

Yukarıda ki makyajım farklı ışıklarda çekilmiş halde paylaşmak istedim sizinle Wet n Wild Nutty-Noisette Farını.

Makyajımda;

Wet n Wild Nutty-Noisette Far

Essence kapatıcı

Maybelline eyeliner

Takma kirpik kullandım

Wet n Wild Nutty-Noisette Far ,Gratis mağazalarında bulabiliceğiniz bir marka. Fiyatı 6.90TL ancak indirimlerde 4,90TL kadar inebiliyor.

Sadece Wet n Wild Nutty-Noisette Far ve eyeliner ile tüm göz makyajınızı çok kısa bir zamanda tamamlayabilirsiniz. Katlanma bölgesine biraz yoğun sürdüğünüzde, içerisinde renk geçişleriyle harika bir göz makyajı sunuyor Wet n Wild Nutty-Noisette Göz Farı.

Tek sevmediğim yanı, ambalajı. Klasik Wet n Wild farlarında olduğu gibi, açarken sürekli problem yaşıyorum. Hele ki ilk açma en zor kısmı, genellikle ambalaja zarar vermeden açabilen hiç kimseye rastlamadım.

wet-n-wild-nutty-Noisette-ambalaj

Eğer sizlerde benim gibi, hızlı makyaj yaptığınız zamanlarda hemen sür çık bir far arıyorsanız, tek bir far ile tüm makyajınızı tamamlayıp, gün içerisinde göz kapaklarınızda çizgilere dolmayan bir fara ihtiyacınız varsa Wet n Wild Nutty-Noisette Far sizin ihtiyacınızı karşılayabilicektir.

Sevgilerrr…

Toplam Ziyaret: 2102 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir