Wet N Wild Oje İncelemesi

Selamlar :))

Bu hafta sizlere severek kullandığım bir ojeden bahsetmek istiyorum. Wet n Wild markasının Gratis mağazalarında satılmaya başlanmasıyla bizlerde merak ettiğimiz ürünleri deneme fırsatı bulduk. Markaya ait göz kalemi, far, ruj gibi kozmetik ürünleri de severek kullanıyorum. Bu yazının konusu güzel bir kırmızı oje.

Wet N Wild Oje
Wet N Wild Oje

Diğer ojelere göre daha büyük bir şişesi var ojenin. Hızlı kuruma özelliğiyle dikkat çekiyor oje.Günlük koşturma sırasında,iş hayatı, ev hayatı derken oje sürüp ellerimiz havada beklemeye bir çoğumuzun vakti yok, bu  sebeple hızlı kuruyan ojeler her zaman favorimiz. Ojenin içerisinde bozulmayı engelleyen bilyeler var. Uzun süre bozulmadan kalacak olması bir diğer güzel yönü. Yoksa büyük boy ojeyi bitirmeden çöpe atmak hoşuma gitmezdi.
 

Yaz kış her mevsimde kullanılabilecek güzel bir rengi var. Renk ve yapı olarak hoşuma giden oje ne yazık ki çok dayanıklı değil, gün sonunda uçlardan hafif bir şekilde soyulmaya başladı. Fiyat olarak çok uygun değil, tahminimce 8 lira falan olması lazım. Bir  ojeye göre fiyatının yüksek olması ve çok dayanıklı olmaması sebebiyle diğer renklerini almadım. Wet n Wild markasından önerebileceğiniz kozmetik ürünler nelerdir, Creme brule far dışında :))

Toplam Ziyaret: 2345 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.5]

2 thoughts on “Wet N Wild Oje İncelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir