Wet’n Wild Brass Far..

Wet’n Wild Brass Far

Wet n Wild markasını seviyorum, ambalajı hariç güzel, ucuz ve kullanılabilir ürünlerden oluşuyor, üstelik bütün Gratis mağazalarına da yayıldığı için ulaşması kolay bir marka. Bu farı da sırf yoğun simli bir far bakalım nasıl duracak diye merakımdan bir indirim döneminde  aldım. Fiyatı 4-5 TL. gibi bir şeye gelmişti yanılmıyorsam. Yoğun sim görünümü var, ama okuduğum yorumlarda bu simlerin sadece üst tabakada olduğu alta indikçe simleri azaldığı veya gittiği yazıyordu.Simler zaten bir bütün olarak gelmiyor, üstte yoğun tabaka şeklinde sim var ve elime parça parça geliyorlar. O simleri göz kapağına eşit dağıtmak için parmakla yavaş yavaş ve tampon hareketlerle uygulamak lazım.

 

wet n wild brass far
Wet’n Wild Brass Far

Özel günlerde, gecelerde hatta gün içinde normal makyajı bile biraz canlandırıp hareketlendirmek için azıcık uygulayabileceğiniz bir far bu bence. Yoğunluğunu ayarlayabildiğim sürece kullanmaktan çekinmeyeceğim kendisini.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]
Toplam Ziyaret: 7649 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 10 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: