Wet N Wild Walking On Eggshells Eyeshadow Palette

Herkese merhaba kızlar ;

Makyajda herkesin belli başlı tutkuları vardır , kimileri fırça severken kimileri allık sever benim de en büyük tutkum da rujlar ve farlar. Bu konuda yapabileceğim  bir şey  yok maalesef ; kendimi tutup almamaya çalışıyorum. Bu günde size son zamanlarda taktığım Wet N Wild  paletinden bahsetmek istiyorum .Wet N Wild Walking On Eggshells Eyeshadow Palette hem kullanışlı renklere sahip hemde çok uygun fiyatlı.

Wet N Wild ürünlerinin hepsinde aynı sıkıntı mevcut bence, ürün çok kaliteli ve başarılı ama ambalaj bir o kadar kötü. Bu sıkıtı bu palette de geçerli. Küçük bir palet olduğu için çok büyük sıkıtı oluşturmuyor ama yine de taşırken dikkatli olmak lazım 🙂

WET N WİLD WALKİNG ON EGGSHELLS EYESHADOWS PALETTE
Wet N Wild Walking On Eggshells Eyeshadow Palette

Bu 3 ‘lü paletlerin hepsinin renkleri çok kullanışlı ; palet tek başına göz makyajını yapmaya yeterli geliyor. Bu Wet N Wild Walking On Eggshells Eyeshadow Palettede günlük makyajı yapmak için çok ideal.

WET N WİLD WALKİNG ON EGGSHELLS EYESHADOWS PALETTE
Wet N Wild Walking On Eggshells Eyeshadow Palette

Farların pigmantasyonu harika, yumuşacık tek sürümde renk veren farlar. Her bir renk tek başına rahatlıkla kullanılabilir. Diğer Wet N Wild farlarında olduğu gibi bu farlarda ışıltı içeriyor ama bu ışıltı çok da abartı durmuyor. Göz makyajında her zaman baz kullanan biri olarak  kalıcılıklarına bayılıyorum. 12 saat gözümden  hiç kımıldamadan duruyor. Baz kullanmadan da 8 saat dayandı. Farların tozutması bence yok denilebilecek kadar az sonuçta toz farlar mutlaka tozutur. Normal fiyatları da çok uygun olan bu farları Gratis indirimlerinde mutlaka deneyin o zaman 6,5 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Bu 3 ‘lü far paletlerinden sizin kullandıklarınız varsa sizlerin de yorumlarını bekliyorum. Kendinize iyi bakın takipte kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.8]
Toplam Ziyaret: 932 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com