XP Dudak Kalemi 304

XP Dudak Kalemi

Merhaba arkadaşlar,

Dudak kalemlerine bu aralar kafayı taktım ve XP Kozmetik markasının mat rujları çok modayken bu waterproof dudak kalemlerini de denemek istedim. Sanırım 2.5 lira gibi bir fiyata satın almıştım. Rize’de bir süpermarketten satın aldım.  Ürünün kapağını çoktan çantamda kaybettim bile 🙂

Xp Dudak Kalemi
Xp Dudak Kalemi

Ürünün rengine bayılmamak mümkün değil. Benim çok hoşuma gitti. Kırmızı kahve karışımı nefis ve şu zamanlar çok  tutulan bir renk.

Xp dudak kalemi
Xp dudak kalemi

Kalemin yapısı kullandıklarım arasında en iyisi diyebilirim. Çok sert değil ama tek çizgide yamulup gidecek kadar da yumuşak değil. Renk olarak ben 304 numaralı rengini seçmiştim ve bayıldım. Sanırım her rengini deneyeceğim. Homojen sürülüyor. Tüm dudağımda aynı tonda duruyor. Kalıcılık olarak ise düşündüğümden çok daha iyi çıktı zaten kalıcılık vaadi de olan bir ürün. Bulursanız bence deneyin.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 2108 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com