XP Kontur Paleti

XP Kontur Paleti

Herkese merhaba,

Bugün sizlere XP markasına ait kontur paletinden bahsedicem. XP son 1 yıldır çoğu bloggerların severek kullandığı bir marka. Ben bu markanın ürünleri milyoncu diye tabir ettiğimiz yerlerde gördüm. Açıkçası bu tip yerlerde satılan ürünlerin içeriklerine pek güvenmediğim için hiç almamıştım. Fakat son zamanlarda her yerde bu markanın ürünleri ile ilgili olumlu yorumlar görünce bende birkaç ürününü alarak denemek istedim. Aldığım bu ürünlerden biri de markanın kontur paleti.

Gelelim ürün ile ilgili yorumlarıma; ürünün ilk olarak ambalajı dikkat çekiyor. Güzel dikkat çeken bir ambalajı var, kalın mukavvadan yapılma.  Çok kaliteli değil ama kötü de değil. Kapağı açıldığı zaman 4,5 gram ağırlığında 3 tane ürün karşınıza çıkıyor. Bunlar sırasıyla kontur, allık ve aydınlatıcı.

XP Kontur Paleti
XP Kontur Paleti

Gelelim ürünlerin yorumlarına ilk olarak kontur için olanda bahsetmek istiyorum. Bence kesinlikle kontur için kullanılabileceğim bir ürün değil; çünkü çok fazla pigmentli ve simli bir yapısı var. Ben bu ürünü far olarak kullandım. Göz kapağımda çok güzel bir bakır ton olarak durdu. Allığı ise açık şeftali renginde, açık tenlilere daha çok yakışacağını düşündüğüm bir renk. Allığı günlük kullanım için uygun buldum. Fakat çokta fazla sevdiğim söylenemez.  Gelelim bu palette en çok sevdiğim ürüne  aydınlatıcısı bence işlevini çok güzel yerine getiriyor. Sarı tonlarında açık şampanya rengi. Çok simli bir yapısı yok içinde çok hafif ışıltılar var.  Aydınlatıcısı severek kullandığım bir ürün oldu.

XP Kontur Paleti
XP Kontur Paleti
XP Kontur Paleti
XP Kontur Paleti

(Sol baştaki aydınlatıcı, ortadaki allık sağdaki ise kontur)

Bu ürün ile ilgili genel düşüncem olmazsa olmaz değil. Çünkü palet içinde sadece tek bir ürünü severek kullandım bu yüzden bana çok kullanışlı gelmedi. Piyasada çok daha uygun fiyatlı aydınlatıcı olarak kullanılabilecek ürünler mevcut.

Siz bu markanın ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Sevgiler.

Toplam Ziyaret: 8946 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 57 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir