Yaz geliyor! Tereson Kullanmalı mı Kullanmamalı mı??

Tereson

Yaz aylarında terleme ve ter kokusu çok büyük bir sorun, gerçi artık öyle bir hal aldı ki kışın soğuğunda bile ter kokan insanlarla karşılaşıyorum ben. Tabi yaz aylarında sıcaklar arttıkça sorunda artmaya başlıyor, en azından benim için asansöre veya toplu taşımaya binmek bir işkence haline geliyor. Tabi başkasında çok kızdığım bir şeyi kendim yapmamak için çeşitli ter önleyici ürünlere başvuruyorum. Bunlardan biri de Tereson, bana bir etkinlikte gelmişti. Yaz gelmeden, sıcaklar artmadan denemek istemedim.  

tereson
tereson
Bir süredir de kullanıyorum, gerçekten de vaat ettiği üzere terlemeyi önlüyor ama gerçekten de önlüyor. Ayrıca tamamen de kokusuz olduğu için parfüm kokusu ile karışmıyor. 
tereson
tereson

Kendi sitesinde yan etkileri içinde uygulanan bölgede geçici yanma, kaşınma ve karıncalanma sayılmış. İlk birkaç uygulamada ben bu olayın üründen kaynaklandığını anlayamadım ama sonra sürekli olmaya başlayınca anladım ki koltuk altımdaki aşırı kaşınma ve kaşındıkça da tahriş olma bu Tereson’dan kaynaklanıyor. Geçmesi için ya yıkamam lazım ya da uzun süre beklemem ki ikisini de tercih etmiyorum. Bu durumda ürünü kullanmaya son verdim. Yani en azından artık koltuk altımda kullanmayacağım. Ama yazın daha da ilerleyen günlerinde ayaklarımda veya ellerimde kullanabilirim.

Ter kokmamak için en iyi çözüm her gün duş yapıp, kıyafetlerinizi, çorap giyiyorsanız çoraplarınızı değiştirmeniz ve tabi bir de temiz bir deodorant kullanılması bence aslında, herkes bunları yapsa ülkede ter kokan kimse kalmazdı sanırım.

Sevgiler..

 

Toplam Ziyaret: 1594 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Yaz geliyor! Tereson Kullanmalı mı Kullanmamalı mı??

    1. o şekilde denemedim ama iyi bir fikir verdiniz deneyeyim hem belki bu şekilde kaşıntıya da engel olabilir.. eğer fark olursa konuyu kendi blogumda da paylaşıp güncellerim :-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir