Yepyeni Yıl Yepyeni Umutlar Demek Hoşgeldin 2016

 

Merhaba,

Bugün 2015 yılının son günü. Yeni bir yıla merhaba demek, hem kalan ömrümüze bir gün daha yaklaşmak demek, hem de yepyeni umutlar demek. Bu özel günde bizimde sizler için güzel dileklerimiz var.

Elmas Koçan

Yüzümüzde gülümsemenin kalbimizden iyiliğin hiç bitmeyeceği önce sağlık sonra huzur ve hep gülen çocukların olması dileğimle…
Yeni yılımız kutlu olsun

Rabia Tornacı

Yeni yıl yeni yıl yeni yıl herkese kutlu olsun… Yeni yıl yeni yıl yeni yıl herkese mutlu olsun 🙂

Çiğdem Eyisoy

Herkese sağlıklı, mutlu, kötülüklerin olmadığı bir yıl diliyorum. Yeni Yıl herkese mutluluk ve huzurla gelsin…..

İrem Özker

Herkese neşeli Mutlu sağlıklı bir yıl diliyorum ❤❤

Gizem Demiral

Yeni yılın herkese huzur, mutluluk, sağlık getirmesini diliyorum. 2016 Hayallerinizin gerçeklestiği muhteşem bir yıl olsun ❤

İlknur Özkan

Herkesin en büyük hayallerine kavuştuğu , bol neşeli bol gülücüklü  bir yıl olur umarım☺

Lerzan Karabayır

Yeni yıl tüm sevdiklerimizin yanımızda olacağı rengarenk hayallerimizin gerçek olduğu çok sağlıklı ve mutlu bir yıl olsun

yeniyil

Ebru Geçer

Yeni yılda tüm güzellikler, şans ve mutluluk hiç peşinizi bırakmasın. Mutlu yıllar

Seda Yeşiltaç

Eskileri götürmeyen bir yıl olsun diliyorum.. Mutlu seneler.

Alp Tolga Kilimcigöldelioğlu

Mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yıl dilerim. Hiç kimse herhangi bir yerin müşteri hizmetlerini 10 dakikadan fazla beklemesin. (Bekleyenler beni anlar)

Kadriye Koba

Yeni yıl da çok sağlıklı ve sevdiklerinizle beraber olmanız daha çok hayal kurmanız ve hepsinin gerçek olması dileklerimle, sevgiler.

Selma Özdemir

Herkese sevdikleri ile mutlu ,sağlıklı huzurlu bir yıl dilerim nice senelere

Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Kimsenin kimseyi kırmadığı, arkadan konuşmadığı, köstek olmak yerine destek olduğu, mutlu, huzurlu, başarılı, hiç unutulmayacak bir yıl olsun. Çocuklar hiç hasta olmasın, kimse darda kalmasın. 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1907 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. cnm tum blog arkadaşlarımın 2016 yılını en içten dileklerimle kutlarım Şafakcıgımın dediği gibi kimsenin kimseyi kırmadığı ve köstek olmadığı bir yıl olsun Sevgilerimle ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com