YGA 2015

Herkese günaydın:)

Geçtiğimiz cumartesi çok güzel bir konferansta bulundum. ” YGA ZİRVE 2015 “.  YGA bir sivil toplum örgütü ve 2000 yılında Türkiye’de kurulmuş. Şu an uluslararası bir Liderlik Okulu’na dönüşmüş vaziyette. 

yga2015
YGA 2015

Her yıl lise ve üniversite öğrencilerinden binlerce başvuru alan YGA bu sene sadece 2. sınıflar için başvuru aldı ve zirve icin 50.000’lik başvurudan 2000 kisi seçtiler. Gelecek mülakatlarla bu sayıyı 50’ye düşürecekler. Ben dahil yüzlerce insan cumartesi günü  zirve için Haliç Kongre Merkezindeydik. Sabah 9.00 başlayıp akşam 18.00′ da sona eren konferans öğretici olduğu kadar da yorucuydu.

image
YGA 2015

Kısaca YGA’dan bahsedecek olursam gönüllü olarak projelerde çalışabileceğiniz, yeni keşifler yaptığınız ve görme engelli arkadaşlarla vakit geçirdiğiniz bir program. “Egosu küçük kalbi büyük bireyler” sloganıyla öne çıkan YGA kalbinizi açıp öz geleceğinizi yaratmakta size çok yardımcı olacaktır.

image
YGA 2015

Hayal ortakları ve YGA mezunlarının konuşmalarını içeren zirvede, Doğan Cüceloğlu gibi yazarlar, şirket CEO’ları konuk oluyor. Başvuru ücreti ve katılım payı alınıyor zirveye katılmak isteyenlerden. Başvuru formlarını, akademisyenler, uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileri, sanatçılar, YGA danışma kurulu ve Hayal Ortakları değerlendiriyor. Zirveye katılmaya hak kazanamasanız bile, başvuran herkes online olarak kendilerine verilen kullanıcı kodu ve şifre ile zirveyi izleyebiliyorlar. 

image
YGA 2015

Zirvenin tek olumsuz yanı çok uzun sürüyor oluşu. Gelecek seneki zirve için şimdiden etrafinızdakileri bilinçlendirmeye başlayın. Eminim ki kızınızın , oğlunuzun, belki arkadaşınızın, belki de komşunuzun hayatını mühim kılmak sizin için değerlidir. Bir insanın hayatı doğru insan ile tanışınca değişir. Siz de o doğru insandan olmak istemez misiniz?

Toplam Ziyaret: 1374 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir