Youstar Markası Bronzer İncelemesi

Herkese mutlu haftalar. Yeni yılın yaklaşmaya başlamasıyla renklenen mağazalar ışıltılı giysiler iddialı makyajlarda ortaya çıkmaya başladı.  Yeni yıl makyajımda olmazsa olmazım ne olur diye düşünürken hep verdiğim cevabı tekrarlarken buldum kendimi. “ Bronzer ” Ne olursa olsun vazgeçemediğim makyaj ürünü. Hangi mevsimde olursak olalım nasıl bir makyaj uyguladığımın hiçbir önemi olmaksızın bronzer uygulamayı seviyorum.  “ Youstar ” markasına ait olan bu bronzerı yurt dışından almıştım.

Youstar
Youstar Bronzer
Youstar-Bronzer
Youstar Bronzer

Şekli bayılarak kullandığımız Balm markasınınkine çok benziyor. Bu yüzdende çok daha cazip gelmişti. Ama bütün çekiciliği ambalajını açıp dokusuna bakana kadardı. Pigmentasyonu oldukça iyi olmasına karşın o kadar çok tozutuyor ki sürekli onları temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Ama yüzümüzde duruşu oldukça güzel.

Biliyoruz ki bronzerın rengi ile elinizin tersini yüzüne yaklaştırdığınızda gördüğünüz renk yakın tonlar olarak gözükmeli. Arasında çok zıtlık olan durumlarda yanlış renkte bir bronzer kullanıyorsunuz demektir.

Ürünün fiyatı 3 Euro olunca küçük kusurları da çok göze batmıyor. İnternet üzerinden sipariş verip almanızı gerektirecek kadar iyi bir ürün değil ama yolunuz yurt dışına düşerse alabilirsiniz.

İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 1283 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir