Youstar Meet Matte Eyeshadow

Mutlu haftalar, hangi tonlarda far tercih ediyorsunuz? Mat biraz da soluk derseniz Youstar Meet Matte Eyeshadow tam size göre bir ürün.

Bir hafta kadar önce saçımın rengini değiştirdim ve çoğunluğu kızıl oldu.  Bunun sonucunda renkli paletlere hoşça kal demem gerekti. Bu Youstar markasının ürünlerinin daha öncede kullanmıştım. Almanya da ulaşabildiğim bu marka hem çok ucuz hem de kaliteli. Pigmentleri çok çok iyi diyemem ama istediğiniz rengi elde ediyorsunuz. Tozutma olayı sadece açık renklerinde var. İlk sıra biraz daha fazla tozutuyor.

Youstar Meet Matte Eyeshadow

İlk sıra 3. renk en çok kullandığım far oldu. Göz kapağının tamamını onunla kaplamak hem çok güze bir renk veriyor hem de kapağınız da ki renk dengesi eşitlenmiş oluyor. 2.Sıra 2. renk ile kombinlemeyi çok sevdim. Kıvrım hizasına o kahvelikten sürdüğünüzde güzel bir buğu elde ediyorsunuz. Kapağınız biraz daha koyu olsun isterseniz koyu renkten çok az bir pıt uygulayabilirsiniz.  Ürün bana tanıdık olduğumuz bir markayı hatırlatıyor.  Sizde de ilk gördüğünüz de “Balm mı o” hissi uyandırmadı mı? Bence güzel bir örnek alınarak yapılanmış bu marka.  Sonuç olarak çok daha ucuz kalite olarak da denk sayılabilecek bu markayı görürseniz almanızı tavsiye ederim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 8 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/