YSL Semi Loose Powder

Merhaba arkadaşlar, yaz aylarının gelmesi ile özellikle yağlı ciltli arkadaşlar pudra arayışına girdi bile. Kuru ciltli biri olarak dönem dönem ben de pudra arayışına giriyorum. YSL Semi Loose Powder bir yılı geçkin kullandığım ve instagram hesabından satın aldığım bir ürün. Yarı transparan bu pudra Ysl markasının bir ürünü olduğu için high end bir ürün. Peki performans olarak da high end ünvanına layık mı?

YSL Semi Loose Powder

YSL Semi Loose Powder rende pudralardan. Yani aslında sıkıştırılmış olan pudrayı ihtiyacınız kadar rendeleyip toz haline getiriyorsunuz. Düşününce klasik toz pudralardan daha kullanışlı. Ama yine de sıkıştırılmış pudraların rahatlığı yok. Rendeleğiniz kısım uçuşabiliyor. Fazla rendelerseniz de uçuşuyor. O nedenle pratikliği konusunda rende ürünlere tam not veremiyorum.

YSL Semi Loose Powder

YSL Semi Loose Powder yarı transparan bir ürün ve mükemmel bir kapatıcılık iddiası yok. Öyle bir özelliği de yok. Hafif bir renk eşitliği gözlemlemek mümkün ki yaz ayları için ideal bile. Cildim çok kuru olmasına rağmen beni daha da kurutmadı. Gün içinde konforlu bir his bıraktı. Mağazalarda olmasa bile instagram hesaplarında bulursanız şans verebilirsiniz. Benim için olmasa da olur bir üründü sadece. 17 gram ürünü kuru ciltli biri olarak bitirme konusunda da çok zorlanıyorum. Ne de olsa pek pudra kullanan biri değilim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1261 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com