YSL Touch Eclat Fondöten

ysl touch eclat

YSL Touch Eclat Fondöten

Merhaba,

Kozmetik ürünler arasında en zaafım olan konu fondöten. Bu nedenle favori fondotenimi bulsam da aklım yine başka ürünleri denemeye kayıyor. Bugün sizlerle favorilerimden biri olan YSL Touch Eclat fondöteni anlatacağım.

Cam şişesi ile oldukça şık bir ürün. Altın rengi kapağı ve yazıları ile verdiğiniz paranın büyük kısmının lüks tasarıma gittiğini anlıyorsunuz. Ürünün bende bulunan rengi BR30. Ben normalde BR20 rengini kullanıyorum. Bu kardeşim için aldığım. Benim ki yanımda olmadığı için size kardeşimin ürünü fotoğraflıyorum. Ürün pompalı şişede. Ve yukardaki kolajda sağ taraftaki gibi bazen pompanın çevresine ürün akıyor. Oldukça akıcı bir ürün çünkü.

ysl fondoten
YSL Touch Eclat Fondöten

Fondötende en sevdiğim özellik renk skalası. Alt tonumuza göre B, BR, BD diye ayrılıyor. Benim alt tonuma BR uyuyor. Şu an size anlattığım renk bana bayağı koyu. Ama yine ürünün yapısını anlatmak isterim. Ben kuru ciltliyim. Öncelikle bunu belirtmek lazım. Hassas ciltliyim ve fondoteni sadece süngerle uygularım. Süngerle uygulamaya rağmen oldukça kapatıcı bence. Çok doğal duruyor cildimde ve çok kalıcı. Tüm gün yüzümde nemli ve konforlu bir his bırakıyor. Asla fondoten olduğu belli olmuyor.

Sephora, Tekin Acar gibi kozmetiklerde bulabilirsiniz ürünü. Fiyatı 130 TL civarında.

Haftaya görüşmek üzere 

Toplam Ziyaret: 2293 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir