YSL Touch Eclat Fondöten

ysl touch eclat

YSL Touch Eclat Fondöten

Merhaba,

Kozmetik ürünler arasında en zaafım olan konu fondöten. Bu nedenle favori fondotenimi bulsam da aklım yine başka ürünleri denemeye kayıyor. Bugün sizlerle favorilerimden biri olan YSL Touch Eclat fondöteni anlatacağım.

Cam şişesi ile oldukça şık bir ürün. Altın rengi kapağı ve yazıları ile verdiğiniz paranın büyük kısmının lüks tasarıma gittiğini anlıyorsunuz. Ürünün bende bulunan rengi BR30. Ben normalde BR20 rengini kullanıyorum. Bu kardeşim için aldığım. Benim ki yanımda olmadığı için size kardeşimin ürünü fotoğraflıyorum. Ürün pompalı şişede. Ve yukardaki kolajda sağ taraftaki gibi bazen pompanın çevresine ürün akıyor. Oldukça akıcı bir ürün çünkü.

ysl fondoten
YSL Touch Eclat Fondöten

Fondötende en sevdiğim özellik renk skalası. Alt tonumuza göre B, BR, BD diye ayrılıyor. Benim alt tonuma BR uyuyor. Şu an size anlattığım renk bana bayağı koyu. Ama yine ürünün yapısını anlatmak isterim. Ben kuru ciltliyim. Öncelikle bunu belirtmek lazım. Hassas ciltliyim ve fondoteni sadece süngerle uygularım. Süngerle uygulamaya rağmen oldukça kapatıcı bence. Çok doğal duruyor cildimde ve çok kalıcı. Tüm gün yüzümde nemli ve konforlu bir his bırakıyor. Asla fondoten olduğu belli olmuyor.

Sephora, Tekin Acar gibi kozmetiklerde bulabilirsiniz ürünü. Fiyatı 130 TL civarında.

Haftaya görüşmek üzere 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 2267 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com