Yumoş Extra ile Çamaşırlarınız Daha Güzel Koksun

Yumoş Extra 

Merhabalar;

Bu hafta özellikle takıntılı olarak çamaşırların kokusuna takmış durumdayım. Bir çok markanın yumuşatıcısını çamaşırlarıma kullanmış olmama rağmen en son Yumoş Extra ürününde karar kıldım.. Önceden bir kaç kez denediğim Yumoş, yıkanan çamaşırlarda koku bırakmıyordu. Fakat yenilenen formülü ile çamaşırlar artık uzun süre yumuşatıcı kokusunu barındırabiliyor.

Ben her zaman kokularda takıntılıydım. Parfüm seçerken bile aşırı derecede titiz davranıyorum. Bu yüzden yıkanan çamaşırlarımında ya deterjan kokması ya da yumuşatıcı kokması gerekiyor. Psikolojik olarak temizlendiğini bu şekilde hissediyorum. Eğer çamaşırlar güzel kokmuyorsa bana göre temizlenmiş sayılmıyor.

Yumoş Extra yaban orkide ve yasemin kokulu bu çamaşır yumuşatıcısının kokusu çamaşırlarımda uzun süre kalıyor. Hatta dolabımın içi bile buram buram yumuşatıcı kokuyor. 

Yumuşatıcıyı kullanırken sadece bir kapak eklemeniz yeterli. Bunun yanı sıra özellikle kurutma özelliği olan çamaşır makinelerinde kurutmayı kullanmak yerine çamaşırlarınızı asarak kuruttuğunuzda yumuşatıcının kokusu daha uzun süre çamaşırlarda duruyor. Bazı durumlarda parfüm kullanıldığı zaman yumuşatıcının kokusu baskın bile gelebiliyor. Ama bu durumda çamaşırları iyice havalandırmanız en doğrusu olabilir.

Yumoş Extra
Yumoş Extra

Giyilen kıyafetlerin temiz ve istediğiniz bir koku koktuğunda kendiniz daha mutlu hissedebilirsiniz. Açıkçası kokuya takmış biri olarak ben çok mutlu oluyorum 🙂

Yumoş Extra ürünleri şu anda favori yumuşatıcılarımdan biri. Günlük kıyafetlerimde bu yumuşatıcıyı tercih ediyorum. Özellikle spor kıyafetlerimde tercih ederek spor yaparken o yumuşatıcının kokusu benim çok hoşuma gidiyor. 

60 yıkamada kullanılan Yumoş Extra konsantre bir ürün olduğu için uzun süre kullanım sağlıyor. Fiyat olarak açıkçası hatırlamıyorum. Fakat çamaşırlarınızda gerçekten bir yumuşatıcı kokusu istiyorsanız Yumoş markasına ait bu yumuşatıcı denemenizi öneririm. Mis gibi çamaşırlar herkesi mutlu edecektir.

Sevgiyle kalın ve Gülümsemeyi unutmayın…

Toplam Ziyaret: 1082 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir