Yves Rocher Anti-Perspirant 24 H Rool On Deodorant

Selamlar :)) Yaz mevsiminin kendini iyice hissettirmesiyle birlikte aşırı terlemeler ve kötü kokularda hayatımıza girdi. Toplu taşıma araçlarında, iş yerlerinde yada diğer sosyal alanlarda bizi rahatsız eden bu nahoş durumla ilgili bir yazı bu. Yves Rocher anti-perspirant 24 saat etkili roll on deodorant konuğumuz.

Yves-rocher-rollon
Yves Rocher Anti-Perspirant 24 H Rool On Deodorant

Yves Rocher markası Fransız menşeili bir marka ve genel olarak baktığınız zaman bitkisel içerikli diye geçiyor ama buna karşılık tamamen organik bir marka diyemeyiz çünkü bazı ürünlerinde zararlı kimyasallar mevcut. Bu yazıda sizlere firmayı anlatamayacağım tabi, içerik benim içinde önemli ama o kadar da abartmıyorum :))

Yves-rocher
Yves Rocher Anti-Perspirant 24 H Rool On Deodorant

Yves Rocher 24 H roll on misket limonu kokusuyla ferah bir koku hissi bırakıyor bende. Ter bezlerini tıkamadan kokuyu önlediğini iddia eden bu ürün bana göre çok başarılı değil. Ter bezlerini tıkamadığı için terlemeyi engellemiyor bu önemli bir ayrıntı, çünkü ter bezlerinin yada gözeneklerinin tıkanmasını bende istemem ama kullandığım ürününde kötü kokuyu engellemesini isterim. Bu ürün kokuyu büyük oranda etkiliyor ama 24 saat etkili demek abartı olur.

Yvesrocher-deodorant
Yves Rocher Anti-Perspirant 24 H Rool On Deodorant

İlk sürdüğünüz an ıslak bir his bırakıyor koltuk altında ve kuruması uzun sürüyor. Hemen sür kıyafetini giy bir ürün değil. Koltuk altında kalan ıslaklık kıyafetinize bulaşıp açık renk giysilerde leke bırakabilir. Bu önüyle zahmetli bir ürün.

Hemen kurumaması, orta seviyede koruma sağlaması sebepleriyle alacağım bir ürün değil. Alışverişlerimde hediye edilirse kullanırım ama :))

Yaz mevsiminde sizlerin tercih ettiği deodorantlar neler, roll on ürünler mi sprey deodorant mı tercih edersiniz?

Toplam Ziyaret: 928 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir