Yves Rocher BB Krem..

Artık BB kremlerle çok anlaşamadığıma ve yaz kış fondöten tercih ettiğime karar versem de zamanında baya bir BB krem almışım ve bunları da o dönem epey bir kullandım. Yves Rocher BB krem de bunlardan biri ve kullandığım BB’lere göre yapısı biraz farklı ve nispeten daha çok sevdiğim bir BB krem.

Yves Rocher BB krem
Yves Rocher BB krem

 

Bir kere 6 adet özellik sayılmış ki bir BB için biraz iddialı bir durum. Bu arada Yves Rocher bu BB kremin ambalajını değiştirip içine daha belirgin bir şekilde GKF eklemiş sanırım. Bu kremin vaatleri arasında çevresel etkilere karşı koruma var ancak içinde GKF görülmediği için çok tereddütte kalıp ayrıca güneş koruma kremi kullanmaya devam etmiştim.

 

Yves Rocher BB krem
Yves Rocher BB krem

Yapısını çok ama çok severim, hatta bütün BB kremlerimden daha çok severim. Böyle köpük, krem arası, yumuşacık ve mis gibi çiçek kokan bir kremdir. Biliyorum o çiçek kokusu çoğu kişinin hoşuna gitmiyor ama ben bayılıyorum o kokuya.

 

Yves Rocher BB krem
Yves Rocher BB krem

Ciltte böyle fazla bir kapatıcılığı yok ama rengi nefis şekilde eşitleyip eğer bir baz üzerine sürülürse de güzelce dayanıyor. Tek renkti galiba ki en büyük sıkıntı burada bence. krem pembe alt tonlu olduğu için herkese uymayabilir. Ayrıca vaatlerinden biri de nemlendirme ama bu konuda da çok emin değilim. Nemlendirici ihtiyacımı BB kremden değil de normal bir günlük nemlendirici kremden gidermeyi tercih ediyorum zaten.

Ben artık pek BB krem kullanmasam da arada az bir miktarı fondötenin duruşunu güçlendirmek, alta cilt eşitleyici bir baz yaratmak veya tamamen sadece cildim renk olarak eşitlensin diye  BB krem kullanmaya devam ediyorum. Cilt düzgünleştirici, 6 etkili Yves Rocher krem de favorim olduğu için sanırım bitene kadar kullanırım ama yenisini almam.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3646 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 20 Ortalama: 2.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir