Yves Rocher Doğal Ponza Taşlı Ayak Peelingi

Yves Rocher Ayak Peelingi

Herkese merhabalar!

Bu hafta sizlere uzun zamandır kullandığım ve pek faydasını göremediğim bir üründen bahsedeceğim. Yves Rocher doğal ürünleriyle her zaman sevdiğim bir marka olmuştur ancak bu ürünle yıldızımız pek barışmadı. Beaute des Pieds içerisinde organik lavanta özleri ve kayısı çekirdeği bulunduran bir ayak peelingi.

yves rocher

Peeling içerisindeki partiküllerle ponza taşı etkisi gösterip ayakları yumuşatmayı vadediyor. Ben de ayağımdaki sertleşen kısımları yumuşatması için satın almıştım. Sürekli ayakkabı giydiğim için ayaklarımı bir nebze rahatlatır, nasırlaşan yerleri yumuşatır diye düşünmüştüm. Ancak ürünü kullandığım ve kullanmadığım günler arasında pek bir fark olmadı. Duşun başında ayağıma uygulayıp etkisini daha iyi gösterir belki diye en son durulamayı da denedim ama bu da fayda etmedi maalesef. 

yves rocher
Yves Rocher Ayak Peelingi

Ürünün bir diğer sevmediğim özelliği ise kokusu oldu. İçerisindeki lavanta özleri nedeniyle ağır bir lavanta kokusu var. Lavanta sevenlerin hoşuna gidecek bir koku ama 🙂 Bunun dışında içerisinde paraben ve türevleri içermemesi oldukça güzel. Bu nedenle açtıktan sonra 6 ay içerisinde ürünü kullanmanız gerekiyor. 50 ml olduğu için bitirmek zor değil. 

yves rocher
Yves Rocher Ayak Peelingi

Ürünü nereden temin edebilirsiniz?

Yves Rocher mağazalarında veya websitesinden temin edebilirsiniz. Fiyatı 24.90 TL ancak indirim dönemlerinde daha uyguma almak mümkün. Benim bir daha almayacağım bir ürün oldu ancak kişiden kişiye ayak yapısı değiştiği için siz memnun kalabilirsiniz. Daha önce deneyenler varsa yorumlarını merakla bekliyorum. Ayrıca kullanıp memnun kaldığınız ayak bakım ürünlerini bekliyorum. Bu peeling bittikten sonra şans vermek isterim 🙂 Umarım sizin için faydalı ve keyifli bir yazı olmuştur.

Görüşmek üzere,

Mutlu haftalar!

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1709 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGizem Demirel

Yazar Hakkında

(28 yazısı var )

Merhabalar,
Ben Gizem. Seyahat etmeyi seven, yeni mekanlar keşfetmeyi seven ve özellikle de Kozmetik ürünlerine meraklı mı meraklı, pembe aşığı birisiyim. Günlük hayatın koşturmacasında burada sizinle deneyimlerimi paylaşacağımdan, gezdiğim gördüğüm yerleri anlatacağımdan oldukça mutluluk duyuyorum.

Kendim hakkında bilgi vermek gerekirse, 1990 yılında Eskişehir’de doğmuş daha sonra Ankara ve İstanbul’da yaşamış birisiyim. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’da bir banka bünyesinde iş hayatına atıldım ve uzun sürede İstanbul’da olacağa benziyorum. Bahçeşehir Üniversitesinde yüksek lisansımı da tamamladıktan sonra eğitim hayatımada son verdim diyebilirim.
Hobi olarak bir blog yazmaya karar verdim ve http://gizoandtheblog.blogspot.com.tr hesabını açtım. Sizinle birlikte yeni ürünler, mekanlar keşfederek öğreneceğim ben de.
Keyifli ve yeni keşiflerle dolu günler.
Görüşmek üzere..

Web sitesi: