Yves Rocher Duş Jeli

Yves Rocher Duş Jeli

Herkese Merhaba

Bu haftaki ürünüm Yves Rocher Culture Bio Duş Jeli.

Bu duş jelini diğerlerinden ayıran en önemli özellik hiç paraben içermeyen, tamamen doğal içeriklere sahip olması. Peki rengi kokusu doğal olduğu için kötü mü diye sorarsanız;
İnanılmaz güzel soft bir kokuya sahip ve duş sonrası hala duyabileceğiniz güzellikte.
Peki doğal bir urun ya pahalı mI derseniz; Ürün 16 tl fakat indirim de yarı fiyatına sahip olabilirsiniz.

Yves Rocher Duş Jeli
Yves Rocher Duş Jeli

Peki ürünün rengi nasıl diyenler için bir nokta sürdüğüm banyo fileme nasıl etki yaratıyor

image

image

Denememek için hiçbir sebebiniz yok. Hem uygun hem gerçekten uzun süre gidiyor hem de güzel kokuyor. Siz de benim gibi doğallıktan yana iseniz sizler de deneyin.

Mutlu güzel haftalar…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1514 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: