Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyicisi

Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyicisi

Herkese merhabalar!

Bu hafta sizlere bir süredir kullandığım ve oldukça memnun kaldığım bir göz makyaj temizleyicisinden bahsedeceğim. Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyicisi. Göz makyajı benim olmazsa olmazlarımdan. Her gün far kullanmasam da eyeliner ve rimelsiz asla dışarı adımımı atmam diyebilirim 🙂 Bu nedenle her gün göz makyaj temizleyicisi kullanmak zorundayım ve bu nedenle benim için oldukça önemli bir ürün. Her akşam göz makyaj temizleyicisi  kullandığım için bunun gözümü tahriş etmemesi, lens kullandığım için de herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaması gerekiyor. Bu nedenle kolay kolay kullandığım markayı değiştirmem ancak Yves Rocher‘in temiz içeriğine ve doğa dostu olmasına güvenip hemen bu temizleyiciyi aldım. Daha önceden Neutrogena’nın çift bazlı göz makyaj temizleyicisini uzun bir süre kullanmıştım. Bakalım bunun kadar memnun kalmış mıyım ? 🙂 

yves rocher
Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyicisi

Bu temizleyici çift bazlı olmasına rağmen gözde yağlı bir his bırakmıyor. Sanırım bir temizleyicide en sevmediğim şey de bu yağlı his, bu özelliğiyle beni oldukça memnun etti. Çift bazlı olması nedeniyle en zorlu göz makyajını bile çok kolay bir şekilde temizliyor. Rimeller genelde göz makyajının en zor temizlenen kısmı oluyor, genelde temizleyelim derken kirpiklerimizi döküyoruz. Bu temizleyici ile böyle bir durumla karşılaşmadım. Ayrıca göz kenarım oldukça hassas olduğu için göz kremleri ve temizleyiciler genelde bende yanma yapıyor, bu üründe yine böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Yves Rocher temiz içerikli oluyor dedim, ama maalesef bu üründe paraben varmış 🙁 Sanırım ürünle ilgili söyleyebileceğim tek olumsuz yön bu olacak.

yves rocher
Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyicisi

Yves Rocher doğum günü zamanlarında güzel kampanyalar yapıyor, ben de bu ürünü kampanyalı bir şekilde yanında hediyelerle almıştım. Normalde fiyatı 29.90 TL. Bir göz makyaj temizleyicisine göre biraz pahalı bir fiyatı var ama uzun gittiğini düşünürsek yine de fiyatını hakediyor bence. Dediğim gibi kampanyalı ya da indirimli yakalarsanız hiç kaçırmayın derim 🙂 Umarım sizin için keyifli ve faydalı bir paylaşım olmuştur.

Mutlu haftalar,

Görüşmek üzere!

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1190 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGizem Demirel

Yazar Hakkında

(28 yazısı var )

Merhabalar,
Ben Gizem. Seyahat etmeyi seven, yeni mekanlar keşfetmeyi seven ve özellikle de Kozmetik ürünlerine meraklı mı meraklı, pembe aşığı birisiyim. Günlük hayatın koşturmacasında burada sizinle deneyimlerimi paylaşacağımdan, gezdiğim gördüğüm yerleri anlatacağımdan oldukça mutluluk duyuyorum.

Kendim hakkında bilgi vermek gerekirse, 1990 yılında Eskişehir’de doğmuş daha sonra Ankara ve İstanbul’da yaşamış birisiyim. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’da bir banka bünyesinde iş hayatına atıldım ve uzun sürede İstanbul’da olacağa benziyorum. Bahçeşehir Üniversitesinde yüksek lisansımı da tamamladıktan sonra eğitim hayatımada son verdim diyebilirim.
Hobi olarak bir blog yazmaya karar verdim ve http://gizoandtheblog.blogspot.com.tr hesabını açtım. Sizinle birlikte yeni ürünler, mekanlar keşfederek öğreneceğim ben de.
Keyifli ve yeni keşiflerle dolu günler.
Görüşmek üzere..

Web sitesi: