Yves Rocher Expert Reparation Onarıcı Krem

Selamlar :))

Bugün sizlere vücut bakımıyla ilgili bir kremden bahsetmek istiyorum. Yves Rocher Expert Reparation onarıcı krem. Benim gibi kuru bir cildiniz varsa ve yaşadığınız şehir Ankara gibi kuru ve soğuk bir iklime sahipse yazıyı okumaya devam ediniz lütfen.

 

20160327_214623
yves rocher expert reparation

Krem, 150 ml ve tüp şişede Yves Rocher mağazalarında satılıyor. Kremin üzerinde ekstra kuru ciltler için ibaresi var, yaz kış kuru bir cilde sahip olduğum için bu kremi kullanmaya başladım. İçerisinde bulunan karite ve shea yağı ile uzun süreli nemlendirme sağlıyor.

20160327_214618
yves rocher expert reparation

İçerisinde bulunan karite yağının etkisiyle onarım ve besleme sağlıyor. Çok kuru cildiniz varsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Krem, losyon gibi çok akışkan yapıda değil, bu da ürünü uygularken kolaylık sağlıyor, vücudunuzdan akıp gitmiyor. Krem, cilt tarafından hızlı emiliyor ve vücutta yağlı bir his bırakmıyor.  Dermatolojik olarak test edilmiş, bende  kullandığım süre boyunca alerji sorunu yaşamadım. Expert reparation, vegan bir ürün  ve içerisinde paraben bulunmamaktadır.  İnternet sitesinden online olarak yada mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

 

Toplam Ziyaret: 2524 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 3.8]

2 thoughts on “Yves Rocher Expert Reparation Onarıcı Krem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir