Yves Rocher Ferahlatan ve Işıltı Veren Maske

Herkese tekrar merhaba 🙂

Yves Rocher markasını daha önce çok pahalı ve ulaşılamaz düşünüyordum. Ama şu meşhur kayısılı peelingi bende denedikten sonra bu Ferahlatan ve Işıltı Veren Maskeyi de merak ettim.

Bende ikisi de olduğu için birini bir hafta diğerini bir hafta kullanıyorum. Genelde duşta kullanıyorum yoksa üşeniyorum birazcık 🙂

Yapısı jel kıvamında, sürdüğünüzde yüzünüzde gözükmüyor pek fazla. Yaban mersini kokuyor ve ben bayılıyorum. Meyveli kokular seviyorsanız bunu seversiniz.

IMG_0998
Yves Rocher Ferahlatan ve Işıltı Veren Maske

Elime biraz alıyorum tüm yüzüme sürüp 3 dakika bekliyorum. Ve hemen de ciltten arınıyor.

Yıkadıktan sonra o kadar rahatlatıyor ki size anlatamam. Cildimi germeden yumuşacık oluyor. Hatta peelingten bile çok seviyorum.

Hemen de bitmiyor. Bu benim 2. paketim. İlk aldığımı 3 ayda bitirdim. Tüp 50 ml

Üzerinde açıldıktan 6 ay sonrasına kadar bitirin yazıyor. Bu maskeyi her gün bile kullansanız yüzünüzü yormaz. Hafif bir yapısı var.

Fiyatı 16.90 TL

Haftaya görüşmek üzere kendinize cici bakın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 2181 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDuygu Nilgün

Yazar Hakkında

(43 yazısı var )

Merhaba, Ben Duygu.
Blog dünyasına 2014 yılında katılmış olup burada daha deneyimli kişilerle bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Buraya kadar geleceğimi düşünmüyordum. Ama artık buradayım ve sizlerle kullandığım,beğendiğim,gezip gördüğüm,yediğim içtiğim her şeyle ilgili yazılar paylaşabilirim. Tabi bu arada bir mali müşavir olma hayali de var bende. Yavaş yavaş temellerini atıyoruz. Bundan bir 5 yıl sonra hala burada olursak o zaman onları da paylaşırım :)

Web sitesi: