Yves Rocher Gözenek Temizleyici Maske

Cildimiz hem sağlığımız hem de mutluluğumuz açısından çok önemlidir. Güzel ve sağlıklı bir cildimiz varsa hem cilt sorunları yaşamayız hem de ayna karşısında kendimizle göz göze geldiğimizde mutsuzluk hissetmeyiz. Cildimizin sağlıklı olmasının ilk şartı gözeneklerimizi temiz tutmaktan geçer. Gün içerisinde kullandığımız kozmetik ürünleri, kapatıcılar, makyaj malzemeleri yüzümüzdeki gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Gözenekler tıkanınca cildimiz yeteri kadar hava alamaz bu da çeşitli sorunlara yol açabilir. Sivilce ve siyah noktalar en başlıca sorunlardan bir kaçıdır.

Gözeneklerimizi temiz tutmak için gün içinde ya da gün sonunda çeşitli uygulamalar yapabiliriz. Mesela yüz temizleme jelleri ile yüzümüzü güzelce yıkamak gibi. Bu yöntemler bazen tam anlamıyla etkili olmayabiliyor. İşte bu gibi durumlar için daha derinlenmesine temizleyen ürünlere ihtiyacımız vardır bunlardan biri de maskelerdir.

Bugün size bir süredir kullandığım Yves Roscher Gözenek Temizleyici Maskeyi tanıtmak istiyorum. Yves Roscher Gözenek Temizleyici Maske, cildin yağ bezlerinin salgıladığı maddeyi emerek sivilce ve siyah nokta oluşmasını engeller. Ayrıca ciltteki akne kızarıklıklarının da sakinleşmesini sağlar.

Yves Roscher Gözenek Temizleyici Maske
Yves Rocher Gözenek Temizleyici Maske

Yves Rocher Gözenek Temizleyici Maskeyi, ben haftada 1 kez yıkama jeli ile temizlediğim cildime uyguluyorum. Siz isterseniz haftada 2 kez de maskeyi kullanabilirsiniz. 3 dakika cildimde maskeyi beklettikten sonra da bol su ile duruluyorum.  Cildimin arındığını ve temizlendiğini ,yüzümü suyla duruladıktan sonra hemen hissediyorum. Yves Rocher gözenek temizleyici maskeyi Yves Rocher mağazalarında bulabilirsiniz, fiyatı 27,90 tl  

Siz de mutlaka cilt sağlığınız için gözeneklerinizi temiz tutmayı ihmal etmeyin. Sağlıklı cilt demek mutlu gülen yüzler demektir.

Haftaya yine güzel ve faydalı bir konu ile sizlerle buluşacağız.

Görüşmek üzere 😉 Takipte kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 12 Ortalama: 3.3]

Toplam Ziyaret: 5214 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

    1. Merhaba Lerzan Hanım,
      Benim cildim de karma ve ben de bir sorun yaratmadı tabi cilden cilden bazen değişebiliyor sonuçlar. Extra nemlendirici kullanıyorsanız bence bu maskeyi denemelisiniz memnun kalacağınızı düşünüyorum. Zaten cildinizin gerekli olan nemini siz nemlendirici ile sağladığınız için bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/