Yves Rocher İkili Far

Selamlar 🙂

Yves Rocher markasını sevende çok sevmeyende. %98 bitkisel içeriğe sahip olduğunu iddia etse de firma içeriğe bakınca çokta masum olmadığını görüyoruz. Bu yazıda sizlere Yves Rocher ikili farları inceleyeceğim.

Yves Rocher İkili Far
Yves Rocher İkili Far

Bendeki rengi harika bir lacivert ve sarı. Bilmeyenler için söyleyeyim ben Beşiktaşlıyım bu far hediye olduğu için renkler bu şekilde :)) Kadife yumuşaklığında sürümü kolay olan farların bendeki numarası 23, mağazada yada online sitesinde bu şekilde ürünü inceleyebilirsiniz. 

Yves Rocher İkili Far
Yves Rocher İkili Far

Baz olmadan renkleri tek seferde vermesi iyi, tozutma sorunu çok az miktarda var. İlk başlarda ürünü sadece baz ile kullanıyordum ve baz ile tüm gün kalıcı oluyordu. Son zamanlarda baz sürmeden de denemeye başladım ve gün sonunda renginden solma ve çizgilere dolma gözlemledim, baz ile kullanmaya devam yani.

Yves Rocher İkili Far
Yves Rocher İkili Far

Yüksek pigmentli ve yumuşak sürümlü Yves Rocher farlar oftalmolojik testten geçirilmiş ve göz sağlığına uygun. Yves Rocher kendi sitesinde yaptığı indirimlerle bu ürüne ve diğer renklerine şans verebilirsiniz. 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 981 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSena Dursun

Yazar Hakkında

(38 yazısı var )

Merhabalar,
Sena ben, 1987 Ankara doğumluyum. Little Butterfly blogunun yazarıyım ve Ankara’da yaşıyorum. Makyaja ve bakıma meraklıyım. Denediğim ürünleri yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda sadece kozmetik ve bakım olmayacak. Zaman zaman kitap yorumları ve hayatın içinden yaşanmışlıklarla sizlerle olmayı istiyorum. Umarım severek okursunuz beni.
Sevgiler

Web sitesi: http://nypdsena.blogspot.com.tr/