Yves Rocher Kil Maskesi

Yves Rocher Kil Maskesi

 

Yves Rocher markasının ürünlerini ben gerçekten çok seviyorum. Özellikle de maskelerini. Gözeneklerimizin temizliği için en etkili maskelerden biri de kil maskesidir.

Kil maskesinin faydaları say say bitmez. En önemlileri;

  • Sivilce oluşumunu engellemek
  • Cilt tonunu dengelemek
  • Hücreleri yenilemek
  • Ölü deriyi yok etmek

Maskelerle aranız pek yoksa bile kesinlikle kil maskesini cildiniz için kullanmalısınız. Ben uzun yıllardır Yves Rocher Kil maskesini kullanıyorum. Bu maske hem yüz hem de saç için kullanılabiliyor. Haftada 1 kez uygulamak yeterli. Yüzünüze kalın bir tabaka halinde sürüp 5 dakika bekletip bol su ile durulayınız. İlk sürdüğünüzden itibaren yüzünüzdeki kili kuruyup cildinizin gerildiğini hissedeceksiniz. Yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizi daha canlı bulacaksınız. Etkisini görebilmek için mutlaka düzenli kullanmanız gerekir. Bir süre sonra farkı çok bariz bir şekilde farkedeceksiniz.

Yves Rocher Kil Maskesi
Yves Rocher Kil Maskesi

Yves Rocher Kil maskesinin içinde Fas kili var, bu da cildimizin arınmasını sağlıyor, içeriğindeki argan yağı da cildimizi yumuşatıyor.  Fiyatı 44.90 TL. Yves Rocher mağazalarından temin edebilirsiniz.

Haftaya yine ilgi çekici bir konu ile görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 2657 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/