Yves Rocher Krem Fondöten

Merhabalar

Bugün sizlere sevdiğim bir krem fondötenden bahsetmek istiyorum. Yves Rocher Nemlendirici Işıltı Veren Krem Fondöten çok sevdiğim ve güvendiğim bir markanın fondöteni olması dolayısıyla tercih ettim. Çünkü Yves Rocher markasının yıllardır kullanırım ve genelde hemen hemen tüm ürünlerinden memnunum.

yves-rocher-krem-fondoten
Yves Rocher Krem Fondöten

Ambalajı da çok çekici. Biz kadınlar için ambalaj önemlidir, öyle değil mi? İçeriğinde  yalancı Safran Yağı,Soya Özü, Organik Peygamber Çiçeği Suyu var. Cildi pürüzsüzleştirirken besliyor ve nemlendiriyor. Ambalajın da yağlı cilt tipleri için önerilmez yazdığını alıp eve geldikten sonra okudum ve benim T bölgem yağlı olduğu için “tühh ya dikkat etmeden aldım bu cildimi yağlı gibi parlatır şimdi” dedim. Ama sonra deneyince endişelerimin yersiz olduğunu görüp sevindim. Çünkü hiç parlama yapmıyor ve gerçekten de pürüzsüz bir görünüm veriyor.

yves-rocher-krem-fondoten
Yves Rocher Krem Fondöten
yves-rocher-krem-fondoten
Yves Rocher Krem Fondöten

Ne kadar sürecek bilmiyorum ama Yves Rocher‘de kampanya var. “Her 60 TL’lik alışverişe sadece 39 TL ödeyin , ayrıca 40 TL değerinde sürpriz ürün hediyenizi kaçırmayın” mesajı gelince hemen gittim. Böylece bu fondöten bana 46 TL’ye geldi ve yanında orjinal boy çok güzel bir de ruj hediye ettiler. Çok seviyorum böyle karlı alışverişleri:) Kim sevmez ki?

Çok ince bir yapısı var. Kapatıcılığı için orta diyebilirim. Yaz olmasına rağmen ben açık ton tercih ettim ama cildimle uyum sağladı, yani öyle tabaka gibi durmadı. Hele kokusuna bayıldım. Yoğun bir kokusu var ama ben çok sevdim. Kokusuz ürün tercih edenlere biraz fazla gelebilir bu kokusu.

yves-rocher-krem-fondoten
Yves Rocher Krem Fondöten

Ambalajı sizce de çok şık değil mi? Ben eski patakremimin süngeriyle uyguluyorum ama parmak uçlarıylada gayet güzel sürülüyor, onuda denedim:)

Son söz olarak diyebilirim ki vaadettiklerini yapan bir ürün ve tavsiye ederim.

Şimdilik hoşçakalın.

Toplam Ziyaret: 1491 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir