Yves Rocher Mono Eyeshadow..

Tekli farlar çok değişik renkler veya baz renkler olmadığı sürece beni çok cezbetmez. Yves Rocher’in bu yeşil-gri-füme karışımı tekli farı da çok ilgimi çeken bir far olmazdı aslında ama sanırım bir alışverişimin yanında hediye verilince tabi ki denememezlik edemedim. Yves Rocher Mono Eyeshadow.

yves rocher far
Yves Rocher Mono Eyeshadow

Aslında Yves Rocher’in tekli farları oldukça kullanışlı ve gramajı da büyük ambalajlarda geliyor. Baya da bir renk seçeneği var. 

yves r far
Yves Rocher Mono Eyeshadow

Açıldığında kullanım süresi 6 aymış, ben tabi bunu geçirdim . Bu miktarda bir farı 6 ayda bitmesi için her gün hem de  bol bol kullanmak gerekiyor. Yoksa mümkün değil tabi. Neyse benimkiler bitmiyorlar en azından.

yvfar
Yves Rocher Mono Eyeshadow

Pigmentasyonu orta seviyede diyebilirim. Gri-yeşi hafif sedefli olan rengi de aslında kullanışlı, tek başına bile güzel makyaj çıkıyor bununla. Ben genelde kahve tonları ile birlikte kullanmayı tercih ediyorum.

Yves Rocher makyaj koleksiyonlarını giderek geliştiriyor ve güzel şeyler de yapıyor aslında, mesela yılbaşı için çıkarttığı 4’lü far paletleri de güzeldi, bu fara göre daha pigmentasyonu yüksekti hatta ama elimde bu kadar far olunca onlara sıra gelmedi. Bütün makyaj koleksiyonunu Yves Rocher’in internet sayfasından inceleyebilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 910 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: