Yves Rocher Pure System Tonik

Yves Rocher Pure System Tonik

Selamlar :))

Bu hafta sizlere bahsetmek istediğim ürün yves rocher markasına ait pure systm gözenek arındırıcı ve matlaştırıcı tonik. Yves rocher markası genel olarak bitkisel kozmetik olarak geçse de, ürün içeriği incelendiğinde o kadar temiz içerikli olmadığını görüyoruz ürünlerin. Yine de sevdiğim ürünleri var markanın ve kullanıyorum. 

Gelelim ürüne, pure system serisi yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiş. Siyah nokta ve sivilce izlerini yok etmeyi,gözenekleri küçültüp cildi matlaştırmayı vaad ediyor.

Yves Rocher Tonik
Yves Rocher Pure System Tonik

Benim yorumlarıma bakacak olursak, tonik yapısal olarak bildiğimiz akışkan su gibi olan toniklerden değil. Losyon kıvamında serum gibi bir ürün. Uzun süredir düzenli olarak kullanıyorum ancak bir etkisini göremedim desem abartmış olmam. Ne siyah noktaların görünümünü hafifletiyor, ne de gözenekleri sıkılaştırıyor. İçerisindeki alkol kokusu yoğun şekilde hissediliyor ve sürdüğünüz zaman cilt tarafından emilmesi biraz zaman alıyor. Cildinizin yapış yapış olma durumu da yine eksi bir yön olarak burada kalsın. 

Yves Rocher Tonik
Yves Rocher Pure System Tonik

İçerisinde aloe vera özleri var ama bu yinede toniği sevmeme sebep olmadı.Ürünün bende hiç bir olumlu özelliği yok. Dolapta öylece bekliyor :// Sizler kullanıp memnun kaldınız mı ve bana tavsiye edeceğiniz tonikleri bekliyorum. 

Toplam Ziyaret: 4643 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 3.4]

2 thoughts on “Yves Rocher Pure System Tonik

  1. Bence bu tonik efsane. Özellikle epilasyondan sonra küçük küçük sivilceler çıkmasını önlüyor, akşam kızarık yerlere sürüp yattığınızda sabah kızarıklıklar tamamen geçmiş oluyor. İlk defa bi üründen bu kadar memnun kaldım. Maksimum 1 dakika yapış yapış hissediliyor ve bu da insanı öldürmez herhalde. Kokusunu da çoğu kişi beğeniyor benim gibi. Kime önerdiysem çok beğendi.

    1. Her ürün herkese iyi gelmeyebilir, bende yüzüme epilasyon yaptırdım hem iğneli hem lazer ve dermotolog hekim işlem sonrası bu tarz bir tonik uygulamama izin vermedi, içeriği daha temiz tonik kullandım. Sizin memnun kalmanıza sevindim.
      Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir