Yves Rocher Strawberry Scented Nourishing Lip Balm

yves rocher lip balm

Herkese Merhaba

Bu güzel ramazan gününde sizler için son zamanlarda severek kullandığım YVES ROCHER  markasına ait bir lip balm yorumlayacağım. Bu ürün benim markaya ait kullandığım ilk dudak ürünü  ve markaya olan ilgimin artmasına da neden olan lip balm.

yves rocher lip balm
YVES ROCHER STRAWBERRY SCENTED NOURİSHİNG LİP BALM

Genelde kavanoz  tipindeki lip balmları sevmezdim, lakin bu lip balmı çok sevdim. Dudakları beslemeyi vaat eden bu lip balm,  dudağa yağlı his bırakmadan çok hafif bir nem de veriyor. Özellikle yazın yağlı his bırakmayan ürünleri kullanmayı daha çok seviyorum. İnce yapısı ve dudakta ağırlık yapmaması nedeniyle de rahatlıkla rujların altına kullanılabiliyor.

YVES ROCHER STRAWBERRY SCENTED NOURİSHİNG LİP BALM

YVES ROCHER STRAWBERRY SCENTED NOURİSHİNG LİP BALM

Lip balmın hafif  bir çilek kokusu var. Onun dışında tadında vb çilek tadı yok. Verdiği nemlilik hissi yaz için yeterli. Dudakları beslemesi için  ince yapısından dolayı gün içinde tazelemek gerekiyor. Küçük boyutu ve cam kavanozda olmasıyla da oldukça şık ve kullanışlı bir lip balm. Ürünün tek sıkıntısı aslında kavanozda olması. Hijyen açısından bu tip lip balmları pek sevmiyorum ama temiz elle uygulandığında sıkıntı oluşturmadıklarını da biliyorum.

Bendeki ürün bana bir alışveriş sonucu gelmişti ve bir senedir açılmadan kullanılmayı bekliyordu. Sanırım bu ürün artık üretilmiyor. YVES ROCHER mağazalarında belki bulabilirsiniz.Fiyatı o zamanlar 11 TL idi.

Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı.Sonra ki yazıma kadar kendinize iyi bakın 🙂

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 3215 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com