Yves Rocher Strawberry Scented Nourishing Lip Balm

yves rocher lip balm

Herkese Merhaba

Bu güzel ramazan gününde sizler için son zamanlarda severek kullandığım YVES ROCHER  markasına ait bir lip balm yorumlayacağım. Bu ürün benim markaya ait kullandığım ilk dudak ürünü  ve markaya olan ilgimin artmasına da neden olan lip balm.

yves rocher lip balm
YVES ROCHER STRAWBERRY SCENTED NOURİSHİNG LİP BALM

Genelde kavanoz  tipindeki lip balmları sevmezdim, lakin bu lip balmı çok sevdim. Dudakları beslemeyi vaat eden bu lip balm,  dudağa yağlı his bırakmadan çok hafif bir nem de veriyor. Özellikle yazın yağlı his bırakmayan ürünleri kullanmayı daha çok seviyorum. İnce yapısı ve dudakta ağırlık yapmaması nedeniyle de rahatlıkla rujların altına kullanılabiliyor.

YVES ROCHER STRAWBERRY SCENTED NOURİSHİNG LİP BALM

YVES ROCHER STRAWBERRY SCENTED NOURİSHİNG LİP BALM

Lip balmın hafif  bir çilek kokusu var. Onun dışında tadında vb çilek tadı yok. Verdiği nemlilik hissi yaz için yeterli. Dudakları beslemesi için  ince yapısından dolayı gün içinde tazelemek gerekiyor. Küçük boyutu ve cam kavanozda olmasıyla da oldukça şık ve kullanışlı bir lip balm. Ürünün tek sıkıntısı aslında kavanozda olması. Hijyen açısından bu tip lip balmları pek sevmiyorum ama temiz elle uygulandığında sıkıntı oluşturmadıklarını da biliyorum.

Bendeki ürün bana bir alışveriş sonucu gelmişti ve bir senedir açılmadan kullanılmayı bekliyordu. Sanırım bu ürün artık üretilmiyor. YVES ROCHER mağazalarında belki bulabilirsiniz.Fiyatı o zamanlar 11 TL idi.

Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı.Sonra ki yazıma kadar kendinize iyi bakın 🙂

 

Toplam Ziyaret: 3344 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir