Yves Rocher Vanille Bourbon Organik Duş Jeli

  Merhaba,

Sizlere bir süredir kullandığım Yves Rocher Vanille Bourbon Organik Duş Jelinden bahsetmek istiyorum.  Yves Rocher markasının pek çok ürününü severek kullanıyorum. Daha önce de Dünya Bahçeleri Aromalı Duj Jeli serisinden Hint Pamuk Çiçeği ve %100 Organik Ferahlatıcı Duş Jelini kullandım.

Benim bir duş jelinden beklentim neler onlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle cildimi kurutmayacak, alerji yapmayacak, paraben, petrol türevi kimyasallar içermeyecek  bir ürün olmalı. Sonrasında baktığım ilk şey kokusu, miktarı ve fiyatı. Kullandıktan sonra bunları karşılıyorsa, temizlik hissi iyi ise almaya devam ediyorum.

Meyveli Duş jelleri serisinden Yves Rocher Vanille Bourbon Organik Duş Jeli 200ml ve 400 ml seçeneğine sahip. Diğer serininde 400 ml ambalajı olsa keşke diye düşünürken bu dul jeli ile tanıştım. Ailece kullandığımız için büyük boy olmasını tercih ettim.

Yves Rocher Vanille Bourbon Organik Dus Jeli
Yves Rocher Vanille Bourbon Organik Duş Jeli 400 ML

Yves Rocher’nin kendi sitesindeki bilgileri aktarmak istiyorum.

Duş Jeli – Organik Vanilya 

Organik Vanilya’nın etkileyici gücüyle cildinizde hoş bir koku bırakır, cildinizi narince temizleyerek banyonuzu keyfe dönüştürür. 

Bitkisel içeriği, yararlı etkileriyle bilinen Organik Aloe Vera ile zenginleştirilmiştir. Formülü %97’den fazla doğal içeriğe sahiptir. Paraben ve mineral yağ içermez. Aynı zamanda PH nötr formülü cilt ile uyumludur. 
Dermatolojk olarak test edilmiştir. 

Geri dönüşümlü ambalajı ve doğada kolay çözünebilen formülüyle çevreye saygılıdır. Geri dönüşümlü plastik içeren ve yeniden geri dönüşüme uygun ambalajları, eskisinden %25 daha az plastik içerir. 

Yves Rocher Vanille Bourbon Organik Duş Jeli benim beklentilerimin tamamını karşılıyor. Pek çok çeşidi ile kendinize uygun olan duş jelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Ben ve eşim kokusuna hayran kalarak aldık. Çocuğum içinde güvenle kullanıyorum. Bunun dışında birde Hindistan cevizlisini aldım. Onu henüz denemediğim için bir yorumda bulunamayacağım.

Fiyat olarak 200 Ml olan 14,90 TL, 400 Ml olan 24,90 TL. Yves Rocher’nin sürekli farklı kampanya ve promosyonları olduğundan çok daha uygun fiyata alma şansı yakalayabilirsiniz.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere…

 

Toplam Ziyaret: 791 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir