Yves Rocher Vücut Losyonu

yves_rocher.JPG

Yves Rocher Vücut Losyonu

Merhaba 🙂

Mis gibi bir ürünle karşınızdayım. Sıcak yaz günlerinde sadece parfüm yeterli olmuyor,farklı vücut kokularıyla da desteklemek gerekiyor diye düşünüyorum.
Fransa seyahatimde denk gelip aldığım Yves Rocher vanilya özlü vücut losyonu,resimde görüldüğü üzere 400 ml. Uzun zaman önce almış olmama rağmen hala bitmedi, ancak yarılandı. Çünkü çok bereketli bir ürün. Kokusu çok tatlı bir vanilya. Neredeyse kek gibi, pasta gibi kokuyor. Kullandığım zamanlarda parfüm sanıp ismini soran çok oldu 🙂

yves_rocher.JPG
Yves Rocher Vücut Losyonu

Nemlendirme yönünü ele alırsak, oldukça kuvvetli. Cilde işliyor hemen ve yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Kalıcılığı için net olarak 2 gün diyebilirim.. İçeriğindeki organik vanilya, aloe vera, badem ve karitenin harmanlanması ile oluşturulmuş. 

Şu an internet sitesinde ciddi bir indirimle,19.50 TL.  Aynı zamanda böğürtlenli çeşidi de var.  İncelemek için Yves Rocher web sitesine bir bakabilirsiniz.

Yves Rocher ürünleri artık hepimizin evinde yer alıyor. Bu ürüne de hazır indirimdeyken bir şans verin derim 🙂 

Sevgilerimle..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 1.8]

Toplam Ziyaret: 12965 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 21 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/