Yves Rocher Waterproof Eye Pencil..

Yves Rocher Waterproof Eye Pencil
Yves Rocher Waterproof Eye Pencil
Yves Rocher Waterproof Eye Pencil

Yves Rocher‘in çoğu ürününü severek kullanırım. Bazıları çok iyi oluyor gerçekten, makyaj ürünleri ile rujlar hariç çok bir denemem olmadı. Bu kalemi ne zaman aldım bilmiyorum ama liner yerine böyle siyah kalemleri tercih ettiğim bir dönemde almış olmalıyım Yves Rocher Waterproof Eye Pencilı

Kalem suya dayanıklı ve alttan açmalı bu özelliklerini seviyorum.

Yves Rocher Waterproof Eye Pencil

Tam mat bir siyah gibi gözükmüyor değil mi, aslında öyle değil..

Yves Rocher Waterproof Eye Pencil
Yves Rocher Suya dayanıklı göz kalemi

Tam böyle mat, ve net bir siyah içinde minnacık simler var, kesinlikle göz batan rahatsız eden cinsten değil. Bir en fazla iki geçişte istediğim rengi alıyorum. Daha fazlasını biraz daha kalınlık vermek için uyguluyorum. Bir süre sonra sabitleniyor zaten. Gün içerisinde ekstra bir şey olup baya baya gözüm yaşarmazsa sabit olarak kalıyor. Alt kirpik dibinden de akma olmuyor. Tabi ki bir baz üzerinde daha iyi sonuç veriyor. Bazsız uygulamada biraz daha soluk duruyor diyebilirim.

Bu kalemin başka renklerini de denemek istiyorum ama öyle çok almışım ki rengarenk ve çeşit çeşit kalem sürekli kullandığım halde bitecek gibi değiller, bir süre sabredeceğim yani.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 1348 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: