Ziaja Keçi Sütlü El Kremi

Ziaja Keçi Sütlü El Kremi

Ziaja Keçi Sütlü El Kremi

  
Herkese Merhaba 🙂

Uzun zamandır herkeste merak uyandıran keçi sütlü el kremimden bahsetmek istiyorum bu hafta. Ziaja saç,cilt ve vucut bakımı üzerine doğal ürünler üreten bir Polonya firması. Bende şuan keçi sütlü gece gündüz ve el kremi var.

Bildiğimiz üzere keçi sütünün faydaları saymakla bitmez. Anladım ki kremlere yansımış hali de, bir o kadar başarılı. İşim sebebiyle valiz sürüklemekten ve sporda dumbell kullanmaktan ellerimde parmaklarımın alt kısmında nasırlar oluşmuştu. Sonra tavsiyeler sayesinde Ziaja keçi sütlü el kremini kullanmaya başladım. Bir kaç ay içerisinde gerçekten ciddi düzelme oldu ellerimde. 

Ziaja Keçi Sütlü El Kremi
Ziaja Keçi Sütlü El Kremi

Çok koyu bir kıvamı yok, bu yüzden de oldukça bereketli. 2 aydır kullanıyorum,hala da bitmedi. Soft, çiçeksi bir kokusu var. Aynı zamanda tırnakları besleme vaadi de veriyor. Yağlı bir his bırakmıyor. Hafif yapısı ve güzel nemlendirmesi sebebiyle tekrar tercih edebileceğim bir ürün oldu,memnun kaldım.

Bana katıldığım bir etkinlikte Prokozmed’den gelmişti. Fiyatı 17.50 tl ve web üzerinden de satın alabilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 4643 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 13 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/